O mnie

Cieszę się że chcesz mnie poznać

Ada Jędraszek

dietetyk i psychodietetyk 

Cześć! Jestem Ada i bardzo mi miło, że poświęcasz swój czas na czytanie mojej strony, Mam nadzieję, że jest to dla Ciebie źródło cennych informacji na temat zdrowego odżywiania. Chcę Ci tutaj pokazać, że można żyć zdrowo i bez wyrzeczeń! 

Z wykształcenia jestem dietetykiem klinicznym z dyplomem licencjatu uczelni medycznej – Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego oraz psychodietetykiem po studiach podyplomowych na Uniwersytecie Humanistycznospołeczny SWPS w Warszawie. Aktualnie jestem także w trakcie studiów II stopnia – magistra także  na WUM’ie. Mam za sobą także kilka szkoleń z zakresu dietetyki i kurs instruktora fitness. 

Jestem wielką przeciwniczką diet i zaciekle walczę, aby szerzyć pogląd, że to zbilansowane odżywianie i aktywność fizyczna są kluczem do zdrowego, długiego i szczęśliwego życia. Nie wierzę  żadne głodówki, detoksy i diety cud. Jeśli ty też masz już dosyć nieskutecznych diet i chcesz schudnąć raz na zawsze – jesteś we właściwym miejscu. 

  • Zdrowe odżywienie może być łatwe i przyjemne.
  • Diety cud nie istnieją. Cudem będzie jedynie jeśli na nich schudniesz!
  • Zmiana nawyków żywieniowych to jedyne długotrwałe rozwiązanie.

Opinia mojej podopiecznej

Dziękuję Ci, jestem zadowolona, bardzo mi się podobał nasz kontakt ,posiłki też były pyszne, ale przede wszystkim Twoja pomoc w każdej sytuacji. Jestem wdzięczna za wszystko, mam nadzieję, że będzie tylko lepiej! Czekam też na Twoją odpowiedź i ewentualne uwagi.
Kamila
Współpraca psychodietetczna

Znajdź mnie na social mediach:

Instagram

Urywki z życia dietetyka ale także studentki. Trochę siłowni, dużo przepisów. 

Facebook

Zdrowe przepisy, bardzo przystępna wiedza i (nie)znane dietetyczne ciekawostki. 

Linkedin

Informacje na temat mojego wykształcenia i doświadczenia zawodowego. 

Newsletter

Zapisz się do mojego newslettera, a oprócz powiadomień o nowych treściach, na początek otrzymasz darmowego e-booka „10 pomysłów na makaron”. 

Mam dla Ciebie prezent - darmowy jednodniowy jadłospis 1800 kcal! Wpisz swój e-mail, a otrzymasz go już w kilka sekund.